Autoryzowany serwis i instalator

pomp ciepła, urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych

 

Kontakt:

(+48) 94 318-54-09

Firma Nasza specjalizuje się w branży chłodnictwa przemysłowego od 1989r. jesteśmy dostawcą najnowocześniejszych urządzeń chłodniczych. Jednocześnie zapewniamy montaż i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

STRUKTURA ZAKŁADU:

  1. KADRA KIEROWNICZA - wykształcenie wyższe chłodnicze; długoletnie doświadczenie.
  2. BUDOWA OBIEKTÓW - długoletnie doświadczenie w zakresie budowy obiektów chłodniczych. Brygada w pełni wyposażona w maszyny, urządzenia oraz środki Transportu.
  3. INSTALACJA URZĄDZEŃ I SERWIS - wykształcenie chłodnicze, elektrotechniczne. Długoletnie doświadczenie. W pełni wyposażony w Samochody specjalistyczne.

Jeśli macie Państwo w planach modernizację instalacji chłodniczej w waszym zakładzie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. W przypadku realizacji większych przedsięwzięć inwestycyjnych, dla podkreślenia wysokiej jakości proponowanych urządzeń, są organizowane wyjazdy do fabryki we Włoszech celu bliższego zapoznania się z oferowaną przez nas technologią.

Wśród naszych klientów znajdują się zakłady mięsne, drobiarskie, przetwórstwa rybnego, przetwórstwa owocowo - warzywnego , spółdzielnie mleczarskie, hurtownie, stacje krwiodawstwa itp.

DYSPONUJEMY LISTĄ REFERENCYJNĄ WYKONANYCH OBIEKTÓW MOŻEMY UŁATWIĆ PAŃSTWU REALIZACJĘ INWESTYCJI POPRZEZ ZAPEWNIENIE ŹRÓDEŁ FINANSOWANIA: LEASING, KREDYT.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z NASZĄ FIRMĄ

O firmie

Firma nasza specjalizuje się w branży chłodnictwa przemysłowego od 1989r. Jesteśmy dostawcą najnowo- cześniejszych urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła.

Kontakt

SPEC
76-004 Sianów
ul. Łużycka 27
Telefon kom.: +48 600 991 549
Telefon: 94 318 56 31
e-mail: biuro@spectech.pl
www.spectech.pl

Serwis

Firma świadczy usługi w zakresie przeglądów gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych na wszystkie urządzenia oraz instalacje jakie są w naszej ofercie. Nasze usługi montażu oferujemy na terenie miast i okolic: Koszalin, Kołobrzeg, Sławno, Słupsk, Świdwin, Połczyn-Zdrój, Darłowo, Szczecinek, Białogard, Miastko...

Marki

Panasonic
Techno-B

© 2018 Spectech. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie i tworzenie stron WWW Koszalin

facebook_page_plugin