Autoryzowany serwis i dystrybutor

pomp ciepła, urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych

Kontakt:

(+48) 600 991 549

(+48) 602 769 016

×

Błąd

[OSYouTube] Alledia framework not found

POMPY CIEPŁA KUJAWSKO POMORSKIE, SŁUPSK, ZACHODNIOPOMORSKIE

 

 

Nie można zaprzeczyć, że niewiele jest w nowoczesnym budownictwie rozwiązań tak efektywnych oraz ułatwiających codziennie funkcjonowanie, jak pompy ciepła. Słupsk, kujawsko-pomorskie czy zachodniopomorskie to rejony, w których można obecnie bez większych problemów zaopatrzyć się w tego rodzaju instalację, jaką jest na przykład pompa ciepła powietrze powietrze lub gruntowa pompa ciepła. Jest to niezwykle opłacalne rozwiązanie, ponieważ zapewnia nie tylko bardzo tanie źródło ogrzewania, ale również znaczny komfort codziennego życia. Przede wszystkim jednak mówimy tutaj o bardzo pozytywnym wpływie na środowisko naturalne, którego kondycja jest w ostatnim czasie w opłakanym stanie, więc my jako społeczeństwo powinniśmy zadbać o to, aby jak najbardziej intensywnie korzystać z technologii umożliwiających niewykorzystywanie surowców pierwotnych.

 

Pompy ciepła powietrze woda 

Pompy ciepła mają to do siebie, że o ile wydają się bardzo kosztowną inwestycją, to należy spojrzeć na tę kwestię z nieco innej strony: kiedy zdecydujemy się na montaż technologii, jaką są pompy ciepła (kujawsko-pomorskie, Słupsk), to w ciągu kilku lat będziemy mogli cieszyć się zwrotem wszelkich zainwestowanych pieniędzy, aby w następnych latach być usatysfakcjonowanym z oszczędności na poziomie nawet kilkuset złotych w skali roku. Jest to zatem bardzo opłacalne źródło ciepła oraz ciepłej wody użytkowej. Pompa ciepła to coś, w co zdecydowanie warto się zaopatrzyć, jeśli tylko konstrukcja Twojego domu na to pozwala.

 

Pompy ciepła kujawsko pomorskie - niskie koszty ogrzewania i chłodzenia budynku

Nie można zaprzeczyć, że zainwestowanie w pompy ciepła zachodniopomorskie jest pomysłem praktycznie doskonałym - pompa ciepła wykorzystuje energię z otoczenia, a więc nie musimy wykorzystywać coraz bardziej kurczących się źródeł surowców nieodnawialnych. Jest kilka typów tego rozwiązania: powietrzna pompa ciepła, a także gruntowa - niezależnie od tego, na jakie rozwiązanie się zdecydujesz, możesz mieć pewność odnośnie niskich kosztów ogrzewania domu oraz taniego podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Pompy ciepła są tego niezaprzeczalną gwarancją, także jeśli masz ogrzewanie podłogowe - nie musisz go zasilać już energią elektryczną, za którą rachunki nieustannie wzrastają. Pompy ciepła nadają się także do chłodzenia pomieszczeń.

 

Nowe źródło ogrzewania budynku

Jeśli do tej pory korzystałeś z przestarzałych źródeł ogrzewania, pompa ciepła powietrze woda będzie doskonałym rozwiązaniem, które umożliwi Ci nie tylko znaczne oszczędzanie, ale również troskę o środowisko naturalne. Grzejniki elektryczne zasilane pompą ciepła są tak samo wydajne, a przy tym zapewniają o wiele większe korzyści. Sprawdzą się zarówno w tradycyjnych budynkach, jak i budynkach modernizowanych - zachęcamy w związku z tym do skorzystania z obszernej oferty zajmującej się tym firmy i zainwestowanie we własną pompę ciepła. Praca pompy ciepła jest nad wyraz sprawna i efektywna, dzięki czemu możesz liczyć na doskonałe jej działanie.

 

WYCENA POMPY CIEPŁA – FORMULARZ KONTAKTOWY

 

Pompa ciepła

 

Ogrzewanie pompami ciepła to aktualnie najbardziej ekologiczne źródło ciepła. System 'powietrze-woda' stanowi najlepszą z obu technologii (woda-woda, powietrze-powietrze), łącząc w sobie wykorzystanie powietrza jako:

 • źródła ciepła
 • działanie bez emisji zanieczyszczeń
 • łatwy montaż i eksploatację z komfortem zastosowania wodnego systemu grzewczego

Z termodynamicznych podstaw działania pomp ciepła wynika, że ich efektywność energetyczna zależy przede wszystkim od różnicy temperatury między źródłami ciepła. Głównym obszarem zastosowania powinny więc być niskotemperaturowe ogrzewania wodne (podłogowe - temp. zasilania wody 35°C lub z konwektorami wentylatorowymi - temp. zasilania wody 45°C), oraz można zastosować również przewymiarowane grzejniki panelowe (dobrane dla temp. zasilania wody ok. 55/45°C)


Plusy na korzyść pomp ciepła powietrze-woda :

 • niska cena nie tylko pompy ciepła, ale i całego systemu wraz z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej (160L) (np. koszt wraz z montażem dla domku 100 mkw to cena od ok. 25 000 zł Brutto- zależenie od modelu i wielkości zasobnika)
 • Niskie koszty eksploatacji - w zależności od ocieplenia domu i zużycia CWU (110 -150 mkw) od 1600 do 2500 zł/rok za centralne ogrzewanie wraz z ciepłą wodą użytkową;
 • krótki termin realizacji (ok. 2-3 dni)
 • wieloletnia żywotność i trwałość sprężarki liczone są na ok. 100 tyś godzin pracy tj. co najmniej kilkanaście lat;
 • możliwość montażu w domach nie posiadających wydzielonego pomieszczenia na kotłownie
 • możliwość magazynowania ciepła i współpracy z kolektorami słonecznymi (odpowiedni zasobnik C.W.U. lub bufor)
 • wygodna, czysta - nie wymaga instalowania komina czy dodatkowego systemu wentylacji, nie wydziela zapachów
 • cicha praca jednostki zewnętrznej - nie jest dokuczliwa dla otoczenia jak i dla domowników
 • jest bezpieczna dla środowiska - nie emituje sadzy ani spalin, nie zanieczyszcza więc otoczenia
 • pełna automatyzacja
 • stała sprawność pompy ciepła w miarę upływu czasu

Dla naszych klientów wykonujemy obliczenia zapotrzebowania cieplnego budynku czyli Audytu OZC oraz projekt instalacji centralnego ogrzewania (ogrzewania podłogowego - jako najbardziej efektywnego w połączeniu z pompami ciepła).

https://www.youtube.com/embed/wECX3qnuT7M

 

 

REALIZACJE:

REALIZACJE 2019:

 

POBIERZ

Katalog Panasonic 2020-21 PL

Katalog Panasonic 2019-20 PL 

Pompa Ciepła Panasonic najlepsza w testach

System AQUAREA

Mapy klimatyczne

O firmie

Firma nasza specjalizuje się w branży chłodnictwa przemysłowego od 1989r. Jesteśmy dostawcą najnowo- cześniejszych urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła.

Kontakt

SPEC
76-004 Sianów
ul. Łużycka 27
Telefon kom.: +48 600 991 549
Telefon: 94 318 56 31
e-mail: biuro@spectech.pl
www.spectech.pl

Serwis

Firma świadczy usługi w zakresie przeglądów gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych na wszystkie urządzenia oraz instalacje jakie są w naszej ofercie. Nasze usługi montażu oferujemy na terenie miast i okolic: Koszalin, Kołobrzeg, Sławno, Słupsk, Świdwin, Połczyn-Zdrój, Darłowo, Szczecinek, Białogard, Miastko...

Marki

Panasonic
Technibel
Atlantic
Techno-B
Foris Index
Samsung

© 2018 Spectech. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie i tworzenie stron WWW Koszalin

facebook_page_plugin