Autoryzowany serwis i instalator

pomp ciepła, urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych

 

Kontakt:

(+48) 94 318-54-09

Montaż i serwis

Zgłoszenie awarii druk pompa ciepła

Podstawowy zakres świadczonych usług to:

 • montaż sprzedanych urządzeń
 • uruchomienia i regulacje dostarczonych urządzeń
 • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
 • przeglądy i konserwacja urządzeń
 • fachowe doradztwo techniczne
 • części zamienne

Firma świadczy usługi w zakresie przeglądów gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych na wszystkie urządzenia oraz instalacje jakie są w naszej ofercie. Przeglądy gwarancyjne tyczą się tylko urządzeń zamontowanych przez naszą firmę. W celu przejęcia gwarancji od innego instalatora cena do uzgodnienia. 

Nasze usługi montażu oraz serwisu oferujemy na terenie do 100km od Koszalina, m.in.: Kołobrzeg, Sławno, Słupsk, Świdwin, Połczyn-Zdrój, Darłowo, Szczecinek, Białogard, Miastko, Mielno, Drawsko, Gryfice, Płoty i wszystkie mniejsze miejscowości.

Zasięgiem obejmujemy: województwo zachodniopomorskie, województwo kujawsko-pomorskie i województwo pomorskie.

Montaż pompy ciepła

Pompy ciepła powietrze woda to wysoko skomplikowane urządzenie grzewcze o wysokiej sprawności energetycznej. Dobór i montaż pompy ciepła zaleca się powierzyć firmie, która ma wystarczające doświadczenie, posiada producenckie przeszkolenie oraz odpowiednie wyposażenie techniczne. Montaż należy przeprowadzić dokładne, a cała instalacja musi być szczelna co zagwarantuje bezawaryjną pracę pompy ciepła. Na nasze usługi montażu udzielamy gwarancji!

W naszej ofercie sprzedaży znajdują się pompy ciepła renomowanych producentów m.in: PANASONIC AQUAREA. Do naszych pomp ciepła proponujemy wykonanie również instalacji niskotemperaturowego wodnego ogrzewania podłogowego PRUMO, Kan-therm, Wavin, TECE.

Montaż klimatyzatorów

Zapewniamy Państwu ofertę kompleksowej obsługi w zakresie klimatyzacji komfortu oraz klimatyzacji precyzyjnej. Nasi technicy posiadają niezbędne doświadczenie w montażu klimatyzatorów (kilkaset zamontowanych urządzeń) i wiedzę o technice chłodniczej oraz są wyposażenie w specjalistyczne narzędzia. Dobieramy, sprzedajemy i montujemy klimatyzatory w różnych obiektach mi.in: mieszkania, domy jednorodzinne i wielorodzinne, pomieszczenia biurowe, małe i duże lokale handlowe, apteki, laboratoria, gabinety lekarskie, magazyny, stacje benzynowe, hale produkcyjne, pensjonaty i hotele.

Prawidłowy dobór i dokładny montaż klimatyzatorów ma kluczowe znaczenie na ich trwałość i prawidłowe działanie. Na nasze usługi montażu udzielamy gwarancji !

 

Cennik usług serwisu i przeglądu pomp ciepła i klimatyzacji obowiązujący od 03.2024 do 01.2025  

W przypadku pomp ciepła Panasonic wymagane są coroczne przeglądy w celu utrzymania 5 letniej gwarancji. Urządzenia w których nie są wykonywane coroczne przeglądy są objęte standardową 2 letnią gwarancją. 

OBNIŻKI I RABATY

Dla naszych klientów - Za polecenie nowego klienta następny przegląd gratis.

Serwis:

 • przegląd pompy ciepła powietrze/woda typu split (jednowentylatorowa) firmy Panasonic - 450 zł (dot. urządzeń zamontowanych przez naszą firmę)

 • przegląd pompy ciepła powietrze/woda typu split (dwuwentylatorowa) firmy Panasonic - 550 zł (dot. urządzeń zamontowanych przez naszą firmę)

 • przegląd pompy ciepła powietrze/woda typu split (jednowentylatorowa) firmy Panasonic - 750 zł (dot. urządzeń nie zamontowanych przez naszą firmę)

 • przegląd pompy ciepła powietrze/woda typu split (dwuwentylatorowa) firmy Panasonic - 850 zł (dot. urządzeń nie zamontowanych przez naszą firmę)

 • przegląd pompy ciepła powietrze/woda typu split w kaskadzie za każdą jednostkę zewnętrzną - 650 zł (dot. urządzeń zamontowanych przez naszą firmę)
 • Stawka podstawowa za przegląd klimatyzatora ściennego - 350 zł

 • sprawdzenie szczelności układu freonowego (do ICHP) – 250 zł / urządzenie

 • uruchomienia pompy ciepła nie zamontowanej przez naszą firmę: 3000 zł (cena w zależności od stopnia skomplikowania instalacji)

 • konserwacja rekuperatora: 350 zł

 • regulacja rekuperacji: 100 zł/1pkt

 • Konsultacja w sprawie działania powietrznej pompy ciepła - 500 zł (do 2 godzin, powyżej obowiązuje stawka godzinowa)

 • rozpoczętej 1 roboczo-godziny serwisu: 250 zł/osobę

 • zryczałtowany dojazd: 2 zł/km (w dwie strony).

  Przegląd dla naszych klientów od 3 do 6 jednostek - dojazd gratis. 
  Powyżej 6 jednostek - dojazd gratis + 10% rabatu. 

 

(podane powyżej ceny są cena netto i należy do nich doliczyć podatek VAT w wysokości 23% oraz dojazd)

O firmie

Firma nasza specjalizuje się w branży chłodnictwa przemysłowego od 1989r. Jesteśmy dostawcą najnowo- cześniejszych urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła.

Kontakt

SPEC
76-004 Sianów
ul. Łużycka 27
Telefon kom.: +48 600 991 549
Telefon: 94 318 56 31
e-mail: biuro@spectech.pl
www.spectech.pl

Serwis

Firma świadczy usługi w zakresie przeglądów gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych na wszystkie urządzenia oraz instalacje jakie są w naszej ofercie. Nasze usługi montażu oferujemy na terenie miast i okolic: Koszalin, Kołobrzeg, Sławno, Słupsk, Świdwin, Połczyn-Zdrój, Darłowo, Szczecinek, Białogard, Miastko...

Marki

Panasonic
Techno-B

© 2018 Spectech. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie i tworzenie stron WWW Koszalin

facebook_page_plugin