Autoryzowany serwis i instalator

pomp ciepła, urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych

 

Kontakt:

(+48) 94 318-54-09

Montaż i serwis

Zgłoszenie awarii druk pompa ciepła

Podstawowy zakres świadczonych usług to:

  • montaż sprzedanych urządzeń
  • uruchomienia i regulacje dostarczonych urządzeń
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
  • przeglądy i konserwacja urządzeń
  • fachowe doradztwo techniczne
  • części zamienne

Firma świadczy usługi w zakresie przeglądów gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych na wszystkie urządzenia oraz instalacje jakie są w naszej ofercie.

Nasze usługi montażu oferujemy na terenie do 100km od Koszalina, m.in.: Kołobrzeg, Sławno, Słupsk, Świdwin, Połczyn-Zdrój, Darłowo, Szczecinek, Białogard, Miastko, Mielno, Drawsko, Gryfice, Płoty i wszystkie mniejsze miejscowości.

Zasięgiem obejmujemy: województwo zachodniopomorskie, województwo kujawsko-pomorskie i województwo pomorskie.

Montaż pompy ciepła

Pompa ciepła to wysoko skomplikowane urządzenie i często wyposażone w mikrokomputer. Dobór i montaż pompy ciepła zaleca się powierzyć firmie, która ma wystarczające doświadczenie, posiada producenckie przeszkolenie oraz odpowiednie wyposażenie techniczne. Montaż należy przeprowadzić dokładne, a cała instalacja musi być szczelna co zagwarantuje bezawaryjną pracę pompy ciepła. Na nasze usługi montażu udzielamy gwarancji !

W naszej ofercie sprzedaży znajdują się pompy ciepła kilku renomowanych producentów m.in: PANASONIC AQUAREA, NIBE, Atlantic, Dimplex, LG. Do naszych pomp ciepła proponujemy wykonanie również instalacji niskotemperaturowego wodnego ogrzewania podłogowego PRUMO, Kan-therm, Wavin, TECE.

Montaż klimatyzatorów

Zapewniamy Państwu ofertę kompleksowej obsługi w zakresie klimatyzacji komfortu oraz klimatyzacji precyzyjnej. Nasi technicy posiadają niezbędne doświadczenie w montażu klimatyzatorów (kilkaset zamontowanych urządzeń) i wiedzę o technice chłodniczej oraz są wyposażenie w specjalistyczne narzędzia. Dobieramy, sprzedajemy i montujemy klimatyzatory w różnych obiektach mi.in: mieszkania, domy jednorodzinne i wielorodzinne, pomieszczenia biurowe, małe i duże lokale handlowe, apteki, laboratoria, gabinety lekarskie, magazyny, stacje benzynowe, hale produkcyjne, pensjonaty i hotele.

Prawidłowy dobór i dokładny montaż klimatyzatorów ma kluczowe znaczenie na ich trwałość i prawidłowe działanie. Na nasze usługi montażu udzielamy gwarancji !

Cennik przeglądów klimatyzacji i pomp ciepła (do cen netto należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23% oraz dojazd)

STAWKI PODSTAWOWE

Stawka podstawowa za przegląd urządzenia typu split (dwuczęściowe) - 350 zł
Stawka podstawowa za przegląd klimatyzatora okiennego - 300 zł
Stawka podstawowa za przegląd klimatyzatora przenośnego - 200 zł

OBNIŻKI

Od 3 do 5 jednostek - rabat 10%
Powyżej 5 jednostek - rabat 15%

DOPŁATY

Przy dojazdach powyżej 15 km dopłata za kilometr 1,5 zł /w dwie strony/
Agregat zewnętrzny na wysokości powyżej 3 m od podłoża do uzgodnienia

O firmie

Firma nasza specjalizuje się w branży chłodnictwa przemysłowego od 1989r. Jesteśmy dostawcą najnowo- cześniejszych urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła.

Kontakt

SPEC
76-004 Sianów
ul. Łużycka 27
Telefon kom.: +48 600 991 549
Telefon: 94 318 56 31
e-mail: biuro@spectech.pl
www.spectech.pl

Serwis

Firma świadczy usługi w zakresie przeglądów gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych na wszystkie urządzenia oraz instalacje jakie są w naszej ofercie. Nasze usługi montażu oferujemy na terenie miast i okolic: Koszalin, Kołobrzeg, Sławno, Słupsk, Świdwin, Połczyn-Zdrój, Darłowo, Szczecinek, Białogard, Miastko...

Marki

Panasonic
Techno-B

© 2018 Spectech. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie i tworzenie stron WWW Koszalin

facebook_page_plugin