Autoryzowany serwis i instalator

pomp ciepła, urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych

 

Kontakt:

(+48) 94 318-54-09

Pompy ciepła Panasonic

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że kiedy potrzebujesz wydajnego, taniego źródła ciepłej wody użytkowej, pompa ciepła jest rozwiązaniem najbardziej optymalnym - przy okazji warto zwrócić uwagę, że mówimy tutaj o technologii coraz bardziej dostępnej na współczesnym rynku, w związku z czym bez problemu można się w taki system zaopatrzyć w celu wytwarzania ciepłej wody użytkowej lub też ogrzewania mieszkania w bardzo tani sposób. Wielu producentów podejmuje się tworzenia pomp ciepła, jednak w szczególności warto zwrócić uwagę na urządzenia przygotowane przez najbardziej renomowanych, docenianych producentów na rynku - mowa między innymi o firmie Panasonic, która obecnie jest jednym z największych liderów na rynku szeroko pojętej elektroniki, a od niedawna również zdobywa rynek pomp ciepła. Dlaczego pompa ciepła Panasonic jest urządzeniem ze wszech miar godnym zainteresowania i z jakiego powodu warto w tego rodzaju system zainwestować?

Tanie źródło ciepłej wody użytkowej

Warto zwrócić uwagę na kilka znaczących aspektów, jakimi może pochwalić się pompa ciepła Panasonic. Oczywiście wszystko zależy od modelu, jaki wybierzemy, ale wart wspomnienia jest między innymi fakt, że mamy do czynienia z zasilaniem 1-fazowym 230V lub 3-fazowym 400V, a także wydajnością:

  • 3,0 kW, 5,0 kW, 7,0 kW, 9,0 kW High Performance split SDC oraz ADC All in One;
  • 9,0 kW, 12,0 kW, 16 kW T-CAP split SXC oraz AXC All in One (stała moc grzewcza do temperatur zewnętrznych -15 st. C);
  • 9,0 kW, 12 kW HT split SHF (temperatura zasilania C.O. nawet do +65 st. C);
  • 5,0 kW, 6,0 kW, 9,0 kW, 12,0 kW, 16,0 kW MDC monoblok;
  • 9,0 kW, 12,0 kW T-CAP MXC monoblok;
  • 9,0 kW, 12,0 kW HT monoblok.

 

Biorąc pod uwagę duża moc oraz wydajność, pompy ciepła Aquarea sprawdza się idealnie do ogrzewania pomieszczeń, także tych najbardziej wymagających, jak również do ogrzewania i przechowywania ciepłej wody użytkowej. Pompy ciepła firmy Panasonic cechują się także aspektem bardzo oszczędnej pracy pompy ciepła, w związku z czym mamy do czynienia z rozwiązaniem ze wszech miar ekonomicznym oraz umożliwiającym bardzo duże oszczędności w skali roku, nawet przy najbardziej intensywnej eksploatacji.

Wytwarzanie ciepłej wody użytkowej w rozsądnej cenie - pompa ciepła Panasonic

Warto zwrócić uwagę na fakt, że racji niezwykle obszernego wyboru produktów, jakim są pompy ciepła powietrze-powietrze lub powietrze-woda Panasonic Aquarea, każdy będzie mógł z pewnością znaleźć rozwiązanie idealne dla siebie. Pompa ciepła Panasonic Aquarea sprawdzi się zarówno w niewielkich domach, jak i fabrykach czy dużych siedzibach firm - zbiornik ciepłej wody użytkowej jeszcze nigdy nie funkcjonował tak sprawnie i wydajnie. Wykonane ze stali nierdzewnej pompy ciepła będą doskonałym towarzyszem w drodze nie tylko do znacznych oszczędności finansowych, ale również neutralnego wpływu na środowisko naturalne, które z roku na rok jest w coraz bardziej opłacalnym stanie.

Pompa ciepła powietrzna panasonic

W pompach ciepła panasonic użyto innowacyjne rozwiązania dzięki którym jest możliwe uzyskanie jak największej ilości ciepła. Dzięki istniejącej instalacji najwyższej jakości w środku pompy jest ona w stanie pracować nawet w skrajnych temperaturach zewnętrznych. 

 

O firmie

Firma nasza specjalizuje się w branży chłodnictwa przemysłowego od 1989r. Jesteśmy dostawcą najnowo- cześniejszych urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła.

Kontakt

SPEC
76-004 Sianów
ul. Łużycka 27
Telefon kom.: +48 600 991 549
Telefon: 94 318 56 31
e-mail: biuro@spectech.pl
www.spectech.pl

Serwis

Firma świadczy usługi w zakresie przeglądów gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych na wszystkie urządzenia oraz instalacje jakie są w naszej ofercie. Nasze usługi montażu oferujemy na terenie miast i okolic: Koszalin, Kołobrzeg, Sławno, Słupsk, Świdwin, Połczyn-Zdrój, Darłowo, Szczecinek, Białogard, Miastko...

Marki

Panasonic
Techno-B

© 2018 Spectech. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie i tworzenie stron WWW Koszalin

facebook_page_plugin